| Katalógus >Illatszerek >DEO |
| Vonalkód | IT2614 5021320009158 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 12 |
| Leírás (magyar) | Slazenger Spa DEO (Body Spray), Vitalize 150 ml. 24 Hr Anti-Perspirant. |
| Terméknév (angol) | Slazenger Spa Body Spray (150ml DEO) *Vitalize* 24H |
| Terméknév (magyar) | Slazenger Spa Body Spray (150ml DEO) *Vitalize* 24H |
| Terméknév | Slazenger Spa Body Spray (150ml DEO) *Vitalize* 24H (IT2614) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2019-07-16 09:57 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT2614/Parfüm, illatszer/Dezodor/Slazenger_Spa_Body_Spray_%28150ml_DEO%29_%2AVitalize%2A_24H |